Unikalne podziękowania komunijne – ręcznie robione

Komunia eleganckie podziękowania

Jeśli gra toczy się o organizację Pierwszej Komunii Świętej swojego dziecka – ważne jest, by pamiętać również o podziękowaniach dla gości. Prezentowane tu drewniane pamiątki w kształcie gołębic lub serduszek będą korzystne! Gwarantujemy do tego możliwość personalizacji, dzięki której po dodaniu daty wydarzenia oraz imienia dziecka – pamiątki zyskają na niepowtarzalności. Będą także przydatne pod … Continue reading „Unikalne podziękowania komunijne – ręcznie robione”

Zmysłowe podziękowania dla gości z okazji ślubu – sklep

Sklep z podziękowaniami

Żaden ślub nie jest w pełni zorganizowany, jeśli nie znalazło się w nim miejsce na podziękowania dla gości weselnych. Chcąc uprościć Wam wybór tego podarunku przygotowaliśmy te o to piękne, drewniane ozdoby. Inkrustowane o imiona pary młodej, datę zaślubin oraz indywidualnie dobraną grafikę będą stanowić niesłychanie estetyczne wyrażenie wdzięczności za przybycie. Każda z proponowanych pamiątek … Continue reading „Zmysłowe podziękowania dla gości z okazji ślubu – sklep”

Unikalne podziękowania dla gości na urodziny – tanie

Roczek ciekawe podziękowania

Podziękowania dla gości za uczestnictwo w przyjęciu „na roczek” to nasza propozycja. Wolno selekcjonować z dwóch kształtów – serca i gołębicy. Jeśli chodzi o nanoszoną na ozdobę grafikę – jest jeszcze większy wybór. Co więcej, zachęcamy do podsyłania imion oraz daty urodzin drobnego solenizanta. Gdy umieścimy je na podziękowaniu – stanie się jeszcze bardziej osobliwe. … Continue reading „Unikalne podziękowania dla gości na urodziny – tanie”

Pamiątkowe podziękowania dla gości na chrzest – wzory

Przygotowania do chrztu

Pięknie wykonane drewniane, personalizowane gołąbki lub serca są idealną propozycją dla rodziców, którzy pragną w luksusowy sposób podziękować wszystkim, którzy przybyli na wspólne święto chrztu ich dziecka. Warto zwrócić szczególną uwagę na ich niezwykłą symbolikę, sprzymierzoną z cudną prostotą. Dzięki temu wolno być przekonanym, iż podziękowanie na chrzest trafi w gust. Nie wolno nie wspomnieć … Continue reading „Pamiątkowe podziękowania dla gości na chrzest – wzory”

Ładne podziękowania dla gości na chrzest – polski produkt

chrzest

Każda impreza jest inna, co nie zmienia faktu, że miarodajne zwyczaje powtarzają się obojętnie od charakteru rodzinnej imprezy. Do takich konwenansów zaliczyć możemy dziękowanie gościom za przybycie na uroczystość. Przeważnie są to małe podarki, które pełnią rolę pamiątki z uroczystego dnia. Przedstawiamy Państwu podziękowania dla gości na chrzest w formie magnesów w kształcie serca. Proponowane … Continue reading „Ładne podziękowania dla gości na chrzest – polski produkt”

Bogata oferta podziękowań dla gości weselnych – sklep

wesele

Od wielu lat w Polsce rozwija się obyczaj dziękowania gościom weselnym za przybycie na imprezę oraz celebrowanie tego jakże ważnego dla pary młodej dnia. Nie musi to być napój alkoholowy, jedzenie czy typowe kartki – porządniej zainwestować o dużo mniej w gadżet, który równocześnie podziękuje za przybycie i stanie się pamiątką na długie lata – … Continue reading „Bogata oferta podziękowań dla gości weselnych – sklep”

Urodzinowe podziękowania dla gości – drewniane serce

urodziny

Coraz to częściej organizując rodzinne imprezy, gościom wręczane są małe upominki. A impreza z okazji pierwszego roczku na pewno zalicza się do znaczących. Nieraz niemniej jednak same słowne podziękowania nie wystarczą – wtenczas perfekcyjnie sprawdzą się podziękowania dla gości na roczek / urodziny w formie magnesu. Ten magnes łączy przyjemne z praktycznym. Jest to pomysłowy … Continue reading „Urodzinowe podziękowania dla gości – drewniane serce”

Niezwykłe podziękowania dla gości na komunię – oferta

komunia

Dziękowanie za przybycie na familijną uroczystość nabiera nowego znaczenia. Wypatrują Państwo ciekawego pomysłu na podziękowania dla rodziny za przybycie na imprezę z okazji Pierwszej Komunii Świętej? Wyśmienicie – oto podziękowania dla gości na komunię. Proponujemy personalizowane magnesy o kształcie serca, na które możemy nanieść imię dziecka, datę uroczystości oraz podiękowanie. Do wyboru różne teksty i … Continue reading „Niezwykłe podziękowania dla gości na komunię – oferta”